Wdzięczność
Codzienne korzystanie z aplikacji, która pomoże Ci wsłuchać się  w siebie i swoje potrzeby nada tempo i systematyczność w mikro kroczkach prowadzących Cię do celu. Wypełnianie codzienne aplikacji pomoże również w planowaniu zadań. Ustalanie intencji dnia oraz praktykowanie wdzięczności i codziennych afirmacji. Uzupełniając codziennie aplikacje traktuj jak rozmowę samej z sobą. Pomyśl o tym nawyku jak o uczcie więzi ze sobą porównywalnej do oddychania czy spożywania posiłku. W odróżnieniu od przykładowo spożywania posiłku czy oddychania codzienne korzystanie z niej bardzo prosto odpowiada na pragnienia umysłu i serca.

Z wlanego doświadczenia wiem, że najprostsza droga do szczęścia jest wdzięczność każdego dnia!!!

Moja intencja na dziś…

Intencja to świadomy proces umysłu, który ma na celu zdefiniowanie tego co chcesz osiągnąć w danym dniu. Ustalając intencje świadomie zobowiązujesz się do działania. Energia podażą za tym na czym się skoncentrujesz w ciągu dnia. To na co świadomie zwracasz uwagę zostanie „zaprogramowane” w twoim umyśle jako nowe myśli i zachowania. Wyznaczając codziennie intencje skłania nas do działania w określony sposób i ukierunkowuje na osiągniecie wyznaczonych celów.

Bardzo ważne jest abyś codziennie wyznaczając intencje koncentrował się na tym co jest dla ciebie ważne, jak chcesz się czuć w danym dniu i jakie emocje zapraszasz do swojego codziennego życia.

Pamiętaj, że intencja jest zawsze powiązana z celem ale w odróżnieniu od nich nich skupione na wyniku a raczej na procesie.

Przykład intencji

Dzisiaj odpuszczam wszystkim zmartwieniom. Z radością pójdę na 20 min spacer i  posprzątam w szafce do której bardzo dawno nie zaglądałam.  To co dzisiaj zrobię , będzie owocować  w mojej  przyszłości. Czuje się zrelaksowana.

Tworząc intencję zapytaj się siebie jak się czujesz i czego w danym dniu potrzebujesz. Skoncentruj się czego naprawdę pragniesz dzisiejszego dnia, jakie towarzysza ci emocje, uzewnętrznij swoje głębokie pragnienia serca.

Intencje, które będziesz tworzyć każdego dnia mogą lub powinny się powtarzać. Ponieważ wspierają one proces w osiąganiu życiowych celów.