Miłość i troska o siebie
ZACZNIJ RAZEM ZE MNĄ

Miłość i troska o siebie

Dlaczego i czym jest Miłość i troska o siebie?

Jest to szacunek i troska z chęcią poznania sobie od wewnątrz. Daje nam odwagę bycia sobą, wyrażania swoich myśli i emocji. To jest stan duchowy i emocjonalny w którym czujemy się bardzo pewni i emitujemy pozytywna energie.

W momencie kiedy same się kochamy i akceptujemy to nabieramy odwagi do życia, do spełniania się na każdej płaszczyźnie naszego życia, bez względu jakie doświadczenia mamy z przeszłości. Toksyczni ludzie nie są wstanie nas przytłoczyć ponieważ znamy swoje wartości i wiemy kim jesteśmy. Self love jest także procesem do uświadomienia sobie, ze to jak czujesz się ze sobą zależy od twojej pracy wewnętrznej a nie od wzorców, standardów czy wymagań, które narzuca nam otoczenie.

 

Zacznij ten projekt razem ze mną!

Świat, który nas otacza czyli telewizja, Internet, prasa, reklamy na ogromnych bilbordach, zasypuje nas mnóstwem (bardzo często) nie prawdziwych informacji, porad na przeróżny tematy, a w szczególności na temat:
Jak pokochać i zatroszczyć się o siebie? Influencerzy pokazują swoje idealne życie, idealny wygląd, a niektórzy specjaliści od marketingu udowodniają, że ciągle nam czegoś brakuje. Zakupy czy utożsamiane się z osobami świata wirtualnego są lekarstwem na całe zło.
rozwój duchowy
Może nowe perfumy albo buty sprawią, że nie tylko będziemy bardziej szczęśliwe ale może bardziej zadbamy o siebie? Ślepo  na podstawie tych bodźców szukamy odpowiedzi i porad. Szukamy siebie w sklepach, markowych ubraniach, kolorowych zdjęciach na Instagramie, luksusowych autach, a tak naprawdę odpowiedź jest wewnątrz. W naszym sercu. W naszej duszy i umyśle. Bardzo często szukamy potwierdzenia naszej wartości, miłości i akceptacji u innych, a pierwszym krokiem do ich odkrycia jest właśnie poznanie i odkrycie siebie. Docenienie jako kochanej oraz niezależnej kobiety. Do tego wszystkiego bardzo często uzależniamy nasze poczucie wartości od doświadczeń z przeszłości, a tym samym odbierając sobie to co najpiękniejsze czyli bycie świadomym
tu i teraz.
PRZECZYTAJ LUB POSŁUCHAJ

Dowiedz się więcej o Miłość i troska o siebie

Podróż w głąb siebie

Część 2 Podróż w głąb siebie

Żyjemy w czasach gdzie nie ma ograniczania dla internetu, możemy codzienne uczyć się nowych rzeczy. Rozwijać, a nawet za sprawa bardzo wysoko rozwiniętej techniki „podróżować”.

ciało jest twoją świątynią

Część 4 Ciało to nasza świątynia

Ciało – nasza świątynia! Ciało to metaforyczna świątynia w której mieszkamy. Każdego dnia będziesz się uczyć odczytywać sygnały jakie nam daje. Bardzo ważna jest ilość

najskuteczniejsze lekarstwo

Cześć 5 Najskuteczniejsze lekarstwo

Wdzięczność bo o niej ponownie będziemy teraz mówić. To mój ulubiony etap transformacji. Wdzięczność jest najszybszym i najskuteczniejszym „lekarstwem” na otaczający nasz szary świat i

afirmacja

Część 6 Afirmacja

Urodziliśmy się z potencjałem możliwości zmiany, uczenia się, adaptacji i wielu innych możliwości. Uniwersum potrzebuje nas takie jakie jesteśmy, piękne, kompletne, wrażliwe i pełne miłości.