afirmacja
Urodziliśmy się z potencjałem możliwości zmiany, uczenia się, adaptacji i wielu innych możliwości. Uniwersum potrzebuje nas takie jakie jesteśmy, piękne, kompletne, wrażliwe i pełne miłości. Każda z nas urodziła się… Hmm jak by to ująć? Już wiem! Doskonale niedoskonała i kompletna w swojej autentyczności. To otoczenie wywiera na nas presje bycia doskonalą, szczupłą, milionerką i przez to właśnie spada nasza samoocena i czujemy się niedoskonale.

Zadajmy sobie pytanie: Kiedy przestałam być ładna, zgrabna, uzdolniona?
My nie rodzimy się popsute, niekompletne, a wręcz przeciwnie. Rodzimy się indywidualni. To, że przyszłyśmy na świat jest cudem, że możemy być i tworzyć nasza rzeczywistość tu i teraz jest także cudem! Z perspektywy wdzięczności chciałabym cię nauczyć sztuki afirmacji…

Powiem wam czym są afirmacje

Afirmacje to krótkie komunikaty, które do siebie wypowiadamy w myślach (można też na głos), które  maja bardzo pozytywna treść i energie. Każda afirmacja powinna być wypowiedziana z pełnym przekonaniem i zaangażowaniem. Każda afirmacja powinna nam służyć do zmiany myślenia i uczuć na bardziej pozytywne i wspierające.
Afirmację służą jako narzędzie do „przeprogramowywania” wielu naszych błędnych wierzeń i wzorców, które zostały nam wpojone przez nasze otoczenie w przeszłości. Są to słowa transformacji.

Z własnego doświadczenia wiem, że afirmacje są jednym z podstawowych narzędzi w drodze do pokochania siebie.
Do pokonania naszych leków i słabości.

Przykłady afirmacji