Miłosć do samej siebie

Pielęgnacja miłości do siebie – Miłość i troska o siebie z Kasią Jacek

Powinniśmy pielęgnować miłość do siebie ponieważ jest ona fundamentem i super mocą, która pomagać tworzyć szczęśliwe i spełnione życie.

Tak jak o każdy związek musimy dbać, podobnie jest z miłością do samej siebie. Codzienne małe rytuały i narzędzia dbania o siebie są w większości całkiem darmowe, a jedynie wymagają albo „aż wymagają” zaangażowania i czasu.

 

Jak często zapominamy o naszych potrzebach? Jak często nasze ciało daje nam sygnały, że coś się z nam złego dzieje,
a my zabiegane codziennością ignorujemy lub nie słyszymy ich?!

 

To właśnie mnie zainspirowało do tego aby stworzyć ten projekt i aplikację, która będzie dzielnie nam towarzyszyć w naszej codzienności. Wspólnie i małymi kroczkami będziemy odkrywać drzemiące w nas piękno.

Jednak pamiętajmy ani projekt ani aplikacja nie wskaże Ci gotowych odpowiedzi (czy wyznaczonego celu) ale dzięki nim wkroczysz na ścieżkę miłości do siebie. Moje drogowskazy pozwolą na to abyś powoli wdrażała w swoje życie mikro-zmiany, które przyniosą ogromne efekty.

Żadne luksusowe auta czy inne materialne rzeczy nie sprawia Ci tyle radości, co miłość do siebie. To moim zdaniem najpiękniejszy prezent jaki możesz sobie podarować. Dzięki temu projektowi, który przygotowałam. Pomogę Ci odkryć piękniejsza wersje siebie samej. Dzięki czemu nauczysz się doceniać siebie bardziej niż kiedykolwiek wcześniej.